Dzień Otwarty w naszej szkole przebiegł w bardzo przyjemnej atmosferze.
Pani dyrektor, uczniowie oraz nauczyciele powitali obecnych, odbyło się krótkie przedstawienie, a następnie dzieci wraz z opiekunami zwiedziły szkołę.
Podczas wędrówki po szkole na przyszłych pierwszoklasistów czekały różne...
W ramach spotkań "Podniebne Cuda" w dniu 22 kwietnia 2026 r. nasze wolontariuszki z klasy 6: Hania, Emilka, Róża, Marysia i Michalina, wraz z opiekunkami, odwiedziły podopiecznych z Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach.
Dziewczynki zaprezentowały występ artystyczny, a następnie...
"Każdy może osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości".
Już po raz trzeci uczestniczymy w imprezie integracyjnej "Niebieskie Igrzyska", której pomysłodawcą jest Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka.
Impreza odbywa się w kwietniu, miesiącu, w którym obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
W...
W dniu 16 kwietnia 2026r. pani Weronika Kędzierawska, psycholog z Miejskiego Zespołu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych w Kielcach przeprowadziła warsztaty dla uczniów.
W klasie 7 odbyły się zajęcia na temat: ,,Asertywne stawianie granic", natomiast w klasie 8 podjęto tematykę ,,Zarządzanie...
Klasy 1–3 uczestniczyły w wycieczce do Centrum Geoedukacji.
Podczas wizyty uczniowie zwiedzili wystawę przedstawiającą rozwój życia na Ziemi sprzed milionów lat.
Mieli także okazję obejrzeć ciekawy film edukacyjny, który w przystępny sposób przybliżył im zagadnienia związane z historią naszej...
Ostatnio ponownie w naszej szkole złożyła nam wizytę pani Nina Bąk - aspirant policji Komisariatu Policji I w Kielcach, która przeprowadziła wśród uczniów klasy VII i VIII zajęcia o cyberprzemocy i konsekwencjach różnych niepożądanych działań wśród nieletnich.
Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej numer 4 w Kielcach
serdecznie zapraszają
przyszłorocznych pierwszoklasistów wraz z rodzicami i opiekunami
na Dzień Otwarty Szkoły
dn. 23 kwietnia 2026 roku o godzinie 16:30.
W programie:
- spotkanie z dyrektorem szkoły,
- atrakcyjne zajęcia dla dzieci,
- prezentacja...
W dniu 01.04.2026r. nasza szkoła miała zaszczyt gościć aspirant policji Panią Ninę Bąk z Komisariatu Policji I w Kielcach.
Uczniowie klasy 5 i 6 uczestniczyli w prelekcji na temat:
,,Cyberprzemoc oraz odpowiedzialność prawna nieletnich".
Spotkanie miało na celu zwiększenie świadomości młodzieży na...
Dnia 31 marca 2026 r. klasa III uczestniczyła w wyjściu do Muzeum Narodowego w Kielcach. Uczniowie zwiedzili barokowe wnętrza dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich.
Oprócz lekcji historii, dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, podczas których powstały ciekawe pejzaże.
Przy okazji wycieczki...
W dniu 31 marca 2026 r. dwie uczennice naszej szkoły zdobyły miejsca na podium w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Pływaniu:
Barbara Grzelka z klasy I
- I miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym oraz II miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym,
Kinga Zagnińska z klasy II
- I miejsce na...
W bieżącym roku szkolnym w klasie V realizowano program wychowawczo - profilaktyczny ,,Spójrz inaczej”. Podczas zajęć podjęto następującą tematykę:
,,Kim jestem"
,,Moje mocne strony”
,,Umniejszanie wartości"
,,Jak sobie radzić z negatywnym myśleniem”
...
Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za obecność, zaangażowanie i wsparcie podczas jarmarku wielkanocnego.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.