Dzień Otwarty w naszej szkole przebiegł w bardzo przyjemnej atmosferze. 

Pani dyrektor, uczniowie oraz nauczyciele powitali obecnych, odbyło się krótkie przedstawienie, a następnie dzieci wraz z opiekunami zwiedziły szkołę. 

Podczas wędrówki po szkole na przyszłych pierwszoklasistów czekały różne...

W ramach spotkań "Podniebne Cuda" w dniu 22 kwietnia 2026 r. nasze wolontariuszki z klasy 6: Hania, Emilka, Róża, Marysia i Michalina, wraz z opiekunkami, odwiedziły podopiecznych z Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. 

Dziewczynki zaprezentowały występ artystyczny, a następnie...

"Każdy może osiągnąć sukces na miarę swoich możliwości".

Już po raz trzeci uczestniczymy w imprezie integracyjnej "Niebieskie Igrzyska", której pomysłodawcą jest Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka. 

Impreza odbywa się w kwietniu, miesiącu, w którym obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. 

W...

W dniu 16 kwietnia 2026r. pani Weronika Kędzierawska, psycholog z Miejskiego Zespołu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznych w Kielcach przeprowadziła warsztaty dla uczniów.

 W klasie 7 odbyły się zajęcia na temat: ,,Asertywne stawianie granic", natomiast w klasie 8 podjęto tematykę ,,Zarządzanie...

Klasy 1–3 uczestniczyły w wycieczce do Centrum Geoedukacji.

 Podczas wizyty uczniowie zwiedzili wystawę przedstawiającą rozwój życia na Ziemi sprzed milionów lat. 

Mieli także okazję obejrzeć ciekawy film edukacyjny, który w przystępny sposób przybliżył im zagadnienia związane z historią naszej...

Ostatnio ponownie w naszej szkole złożyła nam wizytę pani Nina Bąk - aspirant policji Komisariatu Policji I w Kielcach, która przeprowadziła wśród uczniów klasy VII i VIII zajęcia o cyberprzemocy i konsekwencjach różnych niepożądanych działań wśród nieletnich.

 

 

Dyrektor i nauczyciele Szkoły Podstawowej numer 4 w Kielcach 

serdecznie zapraszają 

przyszłorocznych pierwszoklasistów wraz z rodzicami i opiekunami

 na Dzień Otwarty Szkoły

 dn. 23 kwietnia 2026 roku o godzinie 16:30.

W programie:

  • spotkanie z dyrektorem szkoły,
  • atrakcyjne zajęcia dla dzieci,
  • prezentacja...

W dniu 01.04.2026r. nasza szkoła miała zaszczyt gościć aspirant policji Panią Ninę Bąk z Komisariatu Policji I w Kielcach.

Uczniowie klasy 5 i 6 uczestniczyli w prelekcji na temat:  

,,Cyberprzemoc oraz odpowiedzialność prawna nieletnich".

Spotkanie miało na celu zwiększenie świadomości młodzieży na...

Dnia 31 marca 2026 r. klasa III uczestniczyła w wyjściu do Muzeum Narodowego w Kielcach. Uczniowie zwiedzili barokowe wnętrza dawnego Pałacu Biskupów Krakowskich. 

Oprócz lekcji historii, dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, podczas których powstały ciekawe pejzaże. 

Przy okazji wycieczki...

W dniu 31 marca 2026 r. dwie uczennice naszej szkoły zdobyły miejsca na podium w Mistrzostwach Kielc Szkół Podstawowych w Pływaniu:

Barbara Grzelka z klasy I 

- I miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym oraz II miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym,

Kinga Zagnińska z klasy II 

- I miejsce na...

W bieżącym roku szkolnym w klasie V realizowano program wychowawczo - profilaktyczny ,,Spójrz inaczej”. Podczas zajęć podjęto następującą tematykę:

          ,,Kim jestem"  

          ,,Moje mocne strony”

          ,,Umniejszanie wartości"

          ,,Jak sobie radzić z negatywnym myśleniem”

         ...

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za obecność, zaangażowanie i wsparcie podczas jarmarku wielkanocnego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia.