Dnia 29 marca 2021r. odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Fizyczny "Lwiątko", który wzorowany na popularnym matematycznym "Kangurze". Konkurs rozpocznie się o godz. 8:00 w szkole i będzie trwał 75 minut. Uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na 30 pytań, za które otrzymają maksymalnie 150 punktów. Za...
W Przytulisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet w Krakowie Siostry Albertynki z Mieszkankami dają “nowe życie” świecom, przetapiając je i wykonując małe arcydzieła, które później służą jako cegiełki wsparcia. Po świętach (i nie tylko) w domu pewnie zalegają resztki niepotrzebnych świec...
UWAGA UCZNIOWIE KLAS IV - VIII !!!
Ogłaszamy konkurs fotograficzny "NA TROPIE WIOSNY". Zachęcamy do zrobienia 3 zdjęć z oznakami wiosny. Zdjęcia proszę wysyłać do p. Oliwii Sabat w terminie do 23.04.2021r.
CZEKAJĄ NAGRODY :)
UWAGA!
W dniach od 15.02.2021r. do 05.03.2021r. w szkole będzie organizowana zbiórka karmy dla zwierząt. Zebrane rzeczy trafią do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dyminach. Mile widziane będą: sucha karma, puszki z karmą, kasza, makaron i ryż. Karmę proszę przynosić do p. Ewy Leśniak.
Za...
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie "Moja rada na odpada" organizowanym przez Straż Miejską w Kielcach. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać prace plastyczną na temat "Strażnik Miejski nie podróżuje i razem z dronem czystości powietrza pilnuje" oraz " Nie wyrzucaj jak...
W styczniu, w naszej szkole odbył się I etap konkursu wiedzy „Dobre maniery na co dzień”. W
konkursie uczestniczyli uczniowie klas III - VIII.
Celem konkursu było:
- utrwalenie podstawowych zasad „ savoir vivre”
- popularyzowanie wzorców kulturalnego zachowania się
w różnych...
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji charytatywnej „Stopy ogrzane miłością”, której organizatorem było Diecezjalne Centrum Wolontariatu w Kielcach. Zebraliśmy 45 par nowych skarpet, które zostały przekazane osobom bezdomnym.
W czasie pandemii nie możemy odwiedzać chorych pacjentów hospicjum. Jednak nasi uczniowie pragnęli podzielić się radością świąt Bożego Narodzenia i włączyli się do akcji zorganizowanej przez Diecezjalne Centrum Wolontariatu Caritas w Kielcach.
„Życzę Ci…!”.
Dzieci własnoręcznie wykonały kartki...
https://prezi.com/view/WZKSViHaIE9VkYlgJIDq/ [link do prezentacji o szkole - zapraszamy do obejrzenia:)]
Drodzy Rodzice!
Dnia 15 lutego 2021r. rozpoczynają się zapisy do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 dla uczniów z obwodu naszej szkoły. Więcej informacji i dokumenty do pobrania...
Wszyscy wiemy jak sprawność fizyczna jest ważna, zwłaszcza w tak trudnym czasie, jaki mamy teraz.
Przedstawiamy prace w ramach konkursu "Trzymaj formę".
Udział wzięli:
Antoni Piwowar-kl. IV
Kryspin Kubicki-kl.IV
Maja Gołębiowska-kl.IV
Aleksander Jakubczyk-kl.IV
Oliwia Gomuła-kl.IV
Karol...
W świetlicy również uczniowie świętowali zbliżający się 14 lutego dzień św. Walentego (Światowy Dzień Zakochanych). Zabawy przy muzyce, wywołały wśród uczniów wiele radości i uśmiechu.
Wszystkim zakochanym życzymy udanego Dnia Zakochanych!