Porcja wspomnień z jarmarku świątecznego Szkoły Podstawowej nr 4 w Kielcach (13.12.2025r.).
Dziękujemy za zaangażowanie!
"Święty Andrzej Ci ukaże, co Ci los przyniesie w darze"
Biblioteka zamieniła się dziś w magiczne miejsce. Andrzejkowe wróżby były doskonałą okazją, by uczniowie mogli zapoznać się ze staropolską tradycją.
Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu oraz klasie VII za dobrze spędzony czas.
"Sukces to suma małych wysiłków powtarzanych dzień po dniu" - Robert Collier
Z tą myślą wkraczamy w nowy rok szkolny 2025/2026.
Niech ten rok szkolny będzie pełen sukcesów!
W dniu 27.06.2025r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2024/2025. Z przykrością pożegnaliśmy panią Elżbietę Moskwę oraz Annę Miarkę, które - poprzez swoje zaangażowanie i kompetencje - wniosły ogromną energię do naszej szkoły, a także uczniów klasy ósmej. Wszystkim życzymy powodzenia w dalszej...
Dnia 29 maja nasi najmłodsi uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w zawodach sportowych.
W dniach 20-23.05. odbyła się szkolna wycieczka do Olsztyna. Hotel Manor, położony malowniczo nad jeziorem Żbik, oferuje mnóstwo atrakcji. Uczniowie zwiedzili również czarujące miasto. Był to bardzo intensywny czas pełen radości i zabawy.