Konkurs „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj…” oficjalnie rozstrzygnięty. Rozpoznanie nauczycieli na fotografiach sprzed lat okazało się nie lada wyzwaniem. 
Zadanie przysporzyło dużo trudności. Nie było ucznia, który rozszyfrowałby wszystkie podobizny pedagogów. Największą spostrzegawczością wykazali się uczniowie z klasy 7: Antek, Hania, Filip i Jessica.
Dziękujemy nauczycielom za udostępnienie swoich prywatnych archiwów, a uczniom za udział w konkursie.