Klasa 1 b wybrała się na wycieczkę na stadion piłkarski Korona Kielce. Uczniowie mieli okazję z bliska zobaczyć murawę, na której rozgrywane są mecze oraz poznać historię powstania stadionu.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się zwiedzanie szatni zawodników, a wyjątkowym przeżyciem była możliwość zajęcia miejsc podczas konferencji prasowej i poczucia atmosfery towarzyszącej wydarzeniom sportowym.

Na zakończenie wizyty uczniowie podziękowali pani oprowadzającej, wręczając własnoręcznie przygotowane prace plastyczne. 

Był to dzień pełen ciekawych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń.